+380-94 925 1117
 
Бонсай Кипарис штучний
В наявності
200,00 ₴
жодного
Загальна висота 22 см. Одинарний горщик важить близько 250 г. Матеріал пластик. Ці рослини легко утримувати - відсутність поливу або опалого листя! Бонсай рекомендується подарувати друзям, які розміщені на підвіконнях, офісах, офісах, вікнах та інших місцях. Штучний бонсай, свіжий і красивий рік у рік. Примітки: 1. Фактичний колір товару може дещо відрізнятися від зображення, що відображається на веб-сайті, за ряду факторів, таких як яскравість дисплея та яскравість світла. 2. Допустіть помилки від 1 до 3 см через ручне вимірювання.
Продукт: Бонсай Кипарис штучний are being added to cart ...
x
x
Продукт: Бонсай Кипарис штучний was added to cart.
Артикул: INHPLT0271
Категорії: Бонсай
- ru - Общая высота 22 см. Одиночный горшок весит около 250 г. Материал пластик. Эти растения легко удерживать - отсутствие полива или опавших листьев! Бонсай рекомендуется подарить друзьям, которые размещены на подоконниках, офисах, офисах, окнах и других местах. Искусственный бонсай, свежий и красивый года в год. Примечания: 1. Фактический цвет товара может отличаться от изображения, отображаемого на сайте, по ряду факторов, таких как яркость дисплея и яркость света. 2. допустит ошибку от 1 до 3 см через ручное измерение.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Зелений
Матеріал Пластик
Варіант Кипарис

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38(094) 925-1117 або електронній пошті [email protected]