+380-94 925 1117
 
Бонсай штучний - сосна, кипарис
В наявності
Починаючи з 200,00 ₴
жодного
Загальна висота 22 см. Одинарний горщик важить близько 250 г. Матеріал пластик. Ці рослини легко утримувати - відсутність поливу або опалого листя! Бонсай рекомендується подарувати друзям, які розміщені на підвіконнях, офісах, офісах, вікнах та інших місцях. Штучний бонсай, свіжий і красивий рік у рік. Примітки: 1. Фактичний колір товару може дещо відрізнятися від зображення, що відображається на веб-сайті, за ряду факторів, таких як яскравість дисплея та яскравість світла. 2. Допустіть помилки від 1 до 3 см через ручне вимірювання.
Продукт: Бонсай штучний - сосна, кипарис are being added to cart ...
x
x
Продукт: Бонсай штучний - сосна, кипарис was added to cart.
Артикул: INHPLT0272
Категорії: Бонсай
- ru - Общая высота 22 см. Одиночный горшок весит около 250 г. Материал пластик. Эти растения легко удерживать - отсутствие полива или опавших листьев! Бонсай рекомендуется подарить друзьям, которые размещены на подоконниках, офисах, офисах, окнах и других местах. Искусственный бонсай, свежий и красивый года в год. Примечания: 1. Фактический цвет товара может отличаться от изображения, отображаемого на сайте, по ряду факторов, таких как яркость дисплея и яркость света. 2. допустит ошибку от 1 до 3 см через ручное измерение.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Зелений
Матеріал Пластик

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38(094) 925-1117 або електронній пошті [email protected]