УВАГА: Наразі у зв'язку з війною проти України можливі деякі труднощі. Зберігайте Спокій та Любіть Україну!
У зв'язку з посиленими заходами безпеки можуть виникнути проблеми зі створенням нового облікового запису. * Ми просимо Вас написати нам у Контакт і ми створимо для Вас обліковий запис.
+380 50 555 1190
 

Ласкаво просимо!

В інтернет-магазин inhouzz.com.ua - Усе в Дім (Все в Дом) - Інтер'єрний Декор, Оздоблювальні матеріали, Проекти та Будівництво, Рослини та Троянди, Ландшафтний Дизайн.

Вся продукція, представлена ​​на нашому сайті, поставляється від безпосередньо виробників, які гарантують якість товару і його повернення в разі потреби.

Ми працюємо по офіційно укладених договорів з виробниками та їх офіційними представниками. Вся продукція поставляється безпосередньо зі складу виробника. Цей принцип роботи захищає наших покупців від підроблених продуктів і гарантує сервіс належного рівня.

Всі торгові марки, згадані на сайті, належать виключно їх власникам. Інформація про товари в точності відповідає офіційним описами фірм-виробників.

У нашому інтернет-магазині працюють живі люди, а люди іноді можуть помилятися. Ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви помітите будь-яку нашу помилку і повідомте нам про неї. Тоді ми зможемо швидко виправити свої помилки. Життя не стоїть на місці і ціни мають властивість змінюватися.

Ми будемо раді надати додаткову інформацію та відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам:

+380 50 555 1190

Пишіть нам: [email protected]

Адреса: ТЦ БудМайдан, маг.1-1, Петропавлівська 12, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ, Київська обл., Україна

Поштова Адреса: ас В-404 Хрещатик 22 Київ 01001 Україна

Ми можемо запропонувати Вам підписатися на розсилку новин сайту або новинну стрічку (RSS) нашого блогу на сайті, щоб бути в курсі всіх змін на нашому сайті.

Ми постійно вдосконалюємось в своїй роботі і якість наших послуг.

Велике Спасибі за інтерес до нашому магазину і ми сподіваємося, що Ви станене нашим постійним відвідувачем!

* * *

(ru) Добро пожаловать!

В интернет-магазин inhouzz.com.ua - Усе в Дім (Все в Дом) Будматеріали, Полікарбонат, Теплиці, Проекти та Будівництво, Рослини та Троянди, Ландшафтний Дизайн

Вся продукция, представленная на нашем сайте, поставляется от непосредственно производителей, которые гарантируют качество товара и его возврат в случае необходимости.

Мы работаем по официально заключенным договорам с производителями и их официальными представителями. Вся продукция поставляется непосредственно со склада производителя. Этот принцип работы защищает наших покупателей от поддельных продуктов и гарантирует сервис надлежащего уровня. Все торговые марки, упомянутые на сайте, принадлежат исключительно их владельцам. Информация о товарах в точности соответствует официальным описаниям фирм-производителей.

В нашем интернет-магазине работают живые люди, а люди иногда могут ошибаться. Мы будем Вам очень благодарны, если Вы заметите какую-либо нашу ошибку и сообщите нам о ней. Тогда мы сможем быстро исправить свои ошибки. Жизнь не стоит на месте и цены имеют свойство меняться.

Мы можем предложить Вам подписаться на рассылку новостей сайта или новостную ленту (RSS) нашего блога на сайте, чтобы быть в курсе всех изменений на нашем сайте.

Мы постоянно совершенствуемся в своей работе и качестве наших услуг.

Большое Спасибо за интерес к нашем магазину и мы надеемся, что Вы станене нашим постоянным посетителем!

Ми будемо раді надати додаткову інформацію та відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам:

+380 50 555 1190

Пишіть нам: [email protected]

Адреса: ТЦ БудМайдан, маг.1-1, Петропавлівська 12, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ, Київська обл., Україна

Поштова Адреса: ас В-404 Хрещатик 22 Київ 01001 Україна