Задля безпеки створення облікового запису ми просимо Вас написати нам у Контакт.
+380 50 555 1190
 

Дякуємо Вам за інтерес до нашого магазину!

Ми працюємо за правилами, викладеним нижче:

Все, що є на сайті - можна замовити і отримати. Ми отримуємо і оновлюємо інформацію про наявність продуктів і цінах кожен день.

Ми не резервуємо замовлений товар до отримання оплати.

Доставка займає 1-2 дні, після отримання нами повної оплати замовлення. Оплату ми приймаємо тільки в робочі банківські дні.

Спосіб доставки залежить від типу та ваги замовлення.

При оформленні замовлення покупець отримує на електронну пошту лист з реквізитами юридичної особи для оплати через будь-який банк або інтернет клієнт-банк, якщо у покупця є такий банкінг.

Всі замовлення виконуються після повної оплати за безготівковим розрахунком - перерахуванням суми замовлення на рахунок юридичної особи за реквізитами, вказаними в листі із замовленням.

Після отримання оплати ми відправляємо замовлення на формування і відправку в Україну. Ми повідомляємо покупця по електронній пошті про відправку і висилаємо код і посилання для відстеження доставки замовлення.

Ми стежимо за доставкою і повідомляємо покупця по електронній пошті, коли він зможе отримати своє замовлення.

Банківський переказ

Банківський платіж можна провести в будь-якому банку за реквізитами, вказаними в листі з Вашим замовленням, яке Ви отримаєте на свою адресу електронної пошти після оформлення замовлення. Після отримання платежу ми приймаємо замовлення в обробку. Комісія за банківський переказ залежить від банку, через який проводиться оплата. Комісія: 2-3% від вартості замовлення, в залежності від банку.

Доставка

Ми працюємо з офіційними представниками компаній-виробників. Зазвичай термін доставки складає 1-2 дні.

Ваше замовлення відправляється зі складу протягом 1 дня після отримання оплати замовлення. На наступний день ми висилаємо Вам код і посилання для відстеження доставки. .

Ми будемо раді надати додаткову інформацію та відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам:

+380 50 555 1190

Пишіть нам: [email protected]

Адреса: ТЦ БудМайдан, маг.1-1, Петропавлівська 12, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ, Київська обл., Україна

Поштова Адреса: ас В-404 Хрещатик 22 Київ 01001 Україна

**** (ru) ***

Благодарим Вас за интерес к нашему магазину!

Мы работаем по правилам, изложенным ниже:

Все, что есть на сайте - можно заказать и получить. Мы получаем и обновляем информацию о наличии продуктов и ценах каждый день.

Мы не резервируем заказанный товар до получения оплаты.

Доставка занимает 1-2 дня, после получения нами полной оплаты заказа. Оплату мы принимаем только в рабочие банковские дни.

Способ доставки зависит от типа и веса заказа.

При оформлении заказа покупатель получает на электронную почту письмо с реквизитами юридического лица для оплаты через любой банк или интернет клиент-банк, если у покупателя есть такой банкинг.

Все заказы выполняются после полной оплаты по безналичному расчету - перечислением суммы заказа на счет юридического лица по реквизитам, указанным в письме с заказом.

После получения оплаты мы отправляем заказ на формирование и отправку в Украину. Мы уведомляем покупателя по электронной почте об отправке и высылаем код и ссылку для отслеживания доставки заказа.

Мы следим за доставкой и уведомляем покупателя по электронной почте, когда он сможет получить свой заказ.

Банковский перевод

Банковский платеж можно провести в любом банке по реквизитам, указанным в письме с Вашим заказом, которое Вы получите на свой адрес электронной почты после оформления заказа . После получения платежа мы принимаем заказ в обработку. Комиссия за банковский перевод зависит от банка, через который проводится оплата. Комиссия: 2-3% от стоимости заказа, в зависимости от банка.

Доставка

Мы работаем с официальными представителями компаний-производителей. Обычно срок доставки составляет 1-2 дня.

Ваш заказ отправляется со склада в течение 1 дня после получения оплаты заказа. На следующий день мы высылаем Вам код и ссылку для отслеживания доставки..

Ми будемо раді надати додаткову інформацію та відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам:

+380 50 555 1190

Пишіть нам: [email protected]

Адреса: ТЦ БудМайдан, маг.1-1, Петропавлівська 12, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ, Київська обл., Україна

Поштова Адреса: ас В-404 Хрещатик 22 Київ 01001 Україна