+380 44 3609182
 
Мускари Армениакум (Armeniacum)
Рейтинг:
0%
Немає у наявності
36,00 ₴
-
Это многолетние растение, что размножается лукавицами. Высота его достигает 15 см. Главной особенностью цветка является наличии множества различных узких листьев. Окрас цветка плавно переходит от голубовато – синего, до ярко-лилового. Высаживают его в августе, при этом используют почвенную смесь с дерновой и листовой земли. В период прорастания ростков рекомендуется обильный полив, но при этом не следует допускать застоя влаги. После цветения растение можно пересадить из горшка в сад на открытый грунт.
Продукт: Мускари Армениакум (Armeniacum) are being added to cart ...
x
x
Продукт: Мускари Армениакум (Armeniacum) was added to cart.
Артикул: INHPLT0125
Категорії: РОСЛИНИ, Цибулинні, Мускарі
Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.
Це багаторічна рослина, що розмножується Лукавиця. Висота його досягає 15 см. Головною особливістю квітки є наявність безлічі різних вузьких листя. Забарвлення квітки плавно переходить від блакитно - синього, до яскраво-лілового. Висаджують його в серпні, при цьому використовують грунтову суміш з дернової і листової землі. В період проростання паростків рекомендується рясний полив, але при цьому не слід допускати застою вологи. Після цвітіння рослина можна пересадити з горщика в сад на відкритий грунт.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Синій/Голубий
Рід Мускарі
Тип Цибулинні
Висота 10-15
Ширина 5

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005