+380 44 3609182
 
Троянда Біненвайде Рот (Bienenweide Rot, Bee's Paradise) Шраби, Tantau Німеччина, 2013
Рейтинг:
0%
Немає у наявності
500,00 ₴
-
Надзвичайна новинка серед троянд. Ця троянда - задоволення для будь-якого саду і любителів природи! Червоні квіти (4 см) з жовтими віями виробляють багато пилку, залучаючи бджіл і джмелів дуже сильним ароматом. Ця троянда добре росте, рясно цвіте, відрізняється здоров'ям і пишною глянсовим листям. Повністю своїх розмірів досягає на другий рік після посадки. Сорт не схильний до захворювань, самоочищається і дивно надійний! Висота рослини 50-60 см. Морозостійкість до -29 °. Можна висаджувати в сонячні місця в альпінарії і контейнерах в невеликих групах. (Capri-flower.com.ua)
Продукт: Троянда Біненвайде Рот (Bienenweide Rot, Bee's Paradise) Шраби, Tantau Німеччина, 2013 are being added to cart ...
x
x
Продукт: Троянда Біненвайде Рот (Bienenweide Rot, Bee's Paradise) Шраби, Tantau Німеччина, 2013 was added to cart.
Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.
Bienenweide Rot - оригінальний невисокий шраб, який можна вирощувати як почвопокривні троянду. Дрібні прості (4 - 8 пелюсток) темно-червоні квіточки зібрані в пишні грона. У розпуск серединку квітки прикрашають яскраві жовті тичинки. Цвітіння дуже рясне, кущ суцільно усипаний квітками і прекрасно виглядає. Кущ розміром 50х50 см з густою глянсовим листям темно-зеленого кольору. Досить стійкий до хвороб. Роза добре виглядає на передньому плані миксбордера, а також в рокарії. (Greenmarket.com.ua)

Докладніше

Новий Так
Продаж Ні
Колір Червоний
Тип Троянди
Особливості Рясне цвітіння, Сильний аромат, Особливе здоров'я
Використання Залучення Бджіл, Горщики та Контейнери, Грунтовий Покрив
Вид Шраби
Оригінатор Tantau
Країна Німеччина
Рід Троянда
Аромат Сильний
Форма пласка
Висота 40-60
Ширина 40-60
Розмір Квітки 2-3
Цвітіння Повторне
Стійкість ++
USDA 6

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005