+380 44 3609182
 
Троянда Бенджамін Брітен (Benjamin Britten) Англійські, Austin Великобританія, 2001
Рейтинг:
0%
Немає у наявності
450,00 ₴
-
Роза Benjamin Britten має незвичайні для «остінок» яскраві, приголомшливою забарвлення квіти. Зовнішні пелюстки малинового забарвлення, внутрішні: темно-червоною; при розпуск квітки проявляється помаранчевий відтінок. Густомахрові квіти зібрані в суцвіття по 1-3 штуки. Форма квітки - глибока чашоподібна, все квіти дивляться вгору. Роза є сильний, красивий, добре облиственний розлогою форми кущ. Прекрасно росте в півтіні і на сонці, наростає і розвивається дуже швидко. Вважається однією з найбільш невибагливих. Роза дуже обільноцветущая і яскрава, зазвичай її висаджують для відтінення квітів більш світлого забарвлення. (Batanya.in.ua)
Продукт: Троянда Бенджамін Брітен (Benjamin Britten) Англійські, Austin Великобританія, 2001 are being added to cart ...
x
x
Продукт: Троянда Бенджамін Брітен (Benjamin Britten) Англійські, Austin Великобританія, 2001 was added to cart.
Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.
Сорт не характерною для англійської троянди забарвлення - червоний з помаранчевим відтінком. Глибоко чашовидні квітки 10-12 см в діаметрі поступово розкриваються до відкритої, злегка чашоподібної розетки. Квітки легкі, густомахрові, зазвичай з ґудзиком в центрі. Квіти цього сорту дуже добре виглядає в зрізку. Цвіте досить рясно. Запах інтенсивний, фруктовий, з відтінком вина і груш. Висота куща середня 90-100 см, ширина 70 см. Кущ потужний, гіллясте, красиво облиственний, з тонкими, що переплітаються між собою пагонами. Листя дрібна світло-зелена. Стійкість до хвороб висока (+++). Зимостійкість USDA: Шоста зона. Стійкість до дощу хороша. (Greenmarket.com.ua)

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Червоний
Тип Троянди
Особливості Рясне цвітіння, Сильний аромат, Особливе здоров'я
Використання Зрізання, Змішаний Бордюр, Тінисті ділянки
Вид Англійські
Оригінатор Austin
Країна Великобританія
Рід Троянда
Аромат Сильний
Форма чашоподібна
Висота 90-100
Ширина 75
Розмір Квітки 10-12
Цвітіння Безперервне
Стійкість +++
USDA 6

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005