+380 44 3609182
 
Троянда Шанталь Томас (Chantal Thomass®) Мініатюрні, Guillot Франція, 2010
Рейтинг:
100%
Немає у наявності
700,00 ₴
-

● Особливості: Рясне цвітіння ● Цвітіння: Безперервне
● Квітка: 6см ● Аромат: Сильний
●↕ 60см ↔50см ● Ідеально: Горщики та Контейнери, Бордюр з троянд

Детальніше - нижче ↓

Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.

Вишукані та рясні, безліч маленьких троянд мініатюрної троянди Chantal Thomass® цвітуть на низькому та гнучкому кущі. Кулясті квіти нагадують про старі троянди. Однак це насправді сучасна троянда. Ніжні троянди з серцевиною від бурштинового до блідо-рожевого кольору та з інтенсивним анісовим ароматом. (roses-guillot.com)

Троянда Chantal Thomass була виведена селекціонерами будинку Гійо в 2010 році. Незвичайна форма квітки з густо розташованими махровими пелюстками нагадує старовинну троянду. Двоколірне забарвлення від блідо-жовтого до блідо-рожевого відтінку додає особливу ніжність і витонченість. Квітка середньої величини, близько 6 см в діаметрі. Практично безперервно і рясно квітуча троянда Chantal Thomass має приємний аромат анісу. Кущі цієї троянди досить компактні і досягають висоти близько 60 см, шириною 50 см. Листя приємного темно-зеленого кольору. Багато садівників гідно оцінять троянду Chantal Thomass за її красу і високу стійкість до захворювань (+++), борошнистої роси, дощу та чорної плямистості. Морозостійкість USDA: шоста зона. Роза сорту Chantal Thomass підходить як для одиночних, так і для групових висадок на відкритому грунті. Завдяки компактному розміру підходить для вирощування в контейнерах.

- (ru) -

● Особенности: Обильное цветение ● Цветение: Непрерывное
● Цветок: 6 см ● Аромат: Сильный
● ↕ 60см ↔50см ● Идеально: Горшки и Контейнеры, Бордюр из роз

Изысканные и обильные, множество маленьких роз миниатюрной розы Chantal Thomass® цветут на низком и гибком кусте. Шарообразные цветы напоминают о старых розы. Однако это на самом деле современная роза. Нежные розы с сердцевиной от янтарного до бледно-розового цвета и с интенсивным анисовым ароматом. (Roses-guillot.com)

Роза Chantal Thomass была выведена селекционерами дома Гийо в 2010 году. Необычная форма цветка с рядом расположенными махровыми лепестками напоминает старинную розу. Двухцветная окраска от бледно-желтого до бледно-розового оттенка придает особую нежность и утонченность. Цветок средней величины, около 6 см в диаметре. Практически непрерывно и обильно цветущая роза Chantal Thomass имеет приятный аромат аниса. Кусты этой розы достаточно компактные и достигают высоты около 60 см, шириной 50 см. Листья приятного темно-зеленого цвета. Многие садоводы достоинству оценят розу Chantal Thomass за ее красоту и высокую устойчивость к заболеваниям (+++), мучнистой росы, дождя и черной пятнистости. Морозостойкость USDA: шестая зона. Роза сорта Chantal Thomass подходит как для одиночных, так и для групповых высадок на открытом грунте. Благодаря компактному размеру подходит для выращивания в контейнерах. (Greenmarket.com.ua)

Докладніше

Новий Так
Продаж Ні
Колір Білий/Кремовий
Тип Троянди
Особливості Рекомендуємо, Нові сорти, Рясне цвітіння
Використання Горщики та Контейнери, Бордюр з троянд
Вид Гійо
Оригінатор Guillot
Країна Франція
Рік 2010
Рід Троянда
Аромат Сильний
Форма кулясто-помпонна
Висота 60
Ширина 50
Розмір Квітки 6
Цвітіння Безперервне
Стійкість +++
USDA 6

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005