+380 94 925 6182
 
Троянда Поль Бокуз (Paul Bocuse) Гійо, Massad Франція, 1992
Немає у наявності
500,00 ₴
жодного
Від мистецтва створення квітів до кулінарного мистецтва тільки один крок, який Guillot зробили без зволікання. Результат - сорт Bocuse, полум'яний і сильний, дуже рясно квітучий. Квітка густомахрові, великий, рожевого кольору з помаранчевим відтінком, який особливо проявляється в прохолодну погоду. Зовнішні пелюстки утворюють чашу, яка виділяє фруктовий аромат з тонами дині, вишні та зеленого чаю. (Rosesguillot.com)
Продукт: Троянда Поль Бокуз (Paul Bocuse) Гійо, Massad Франція, 1992 are being added to cart ...
x
x
Продукт: Троянда Поль Бокуз (Paul Bocuse) Гійо, Massad Франція, 1992 was added to cart.
Сорт, який, безумовно, привертає увагу як рясним цвітінням, так і чудовим кольором квітів. Серія «Generosa». Квітки махрові, чашоподібні, великі (8-10 см в діаметрі), приголомшливого кольору, який змінюється від рожевого до насичено - абрикосового. Колір найбільш насичений у прохолодну погоду. Цвіте інтенсивно, практично постійно, квіти з'являються поодинці або в невеликих кистях. Квіти надзвичайно ароматні, в них відчувається запах дині, вишні, зеленого чаю і фруктів. Кущ високий, сильний - до 120-180 см заввишки, що не широкий - до 70 см, з матовою зеленим листям. Стійкість до хвороб висока (+++). Морозостійкість висока - USDA: П'ята зона Прекрасно виглядає на задньому плані миксбордера, а також при посадці спільно декількох рослин на газоні. (Greenmarket.com.ua)

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Рожевий
Тип Троянди
Особливості Рясне цвітіння, Сильний аромат, Особливе здоров'я
Використання Зрізання, Змішаний Бордюр, Задній план
Вид Гійо
Оригінатор Massad
Країна Франція
Рід Троянда
Аромат Сильний
Форма квартирована
Висота 120-180
Ширина 70
Розмір Квітки 8-10
Цвітіння Безперервне
Стійкість +++
USDA 5

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Зараз сайт знаходиться в стані наповнення. Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38044-3609182 або електронній пошті [email protected]