+380 44 3609182
 
Троянда Генрі Келсі (Henry Kelsey) Плетисті, Svejda Канада, 1984
Рейтинг:
0%
Немає у наявності
500,00 ₴
-
У цього сорту довгі, дугоподібні пагони, які можна підв'язувати і використовувати як плетистую троянду. Якщо дозволити сорту рости вільно, HenryKelsey сформує низький, розлогий, кілька плакучий кущ. Добре розвинене рослина випускає дуже довгі пагони, які за пару років доберуться до верху арки або шпалери. Дуже красиво виглядають яскраво-червоні пелюстки, що контрастують із золотими тичинками. Великі кисті квіток з'являються з раннього літа до перших морозів. Інтенсивний червоний колір з часом вигоряє до темно-рожевого, пелюстки добре обсипаються. Сорт дуже стійкий до борошнистої роси. Цей сорт можна залишати на шпалері в 4 і 5 зонах, не боячись серйозних пошкоджень морозом. Легко розмножується живцюванням. (HR) Зимостійкий до -26 С без укриття. (GRCC)
Продукт: Троянда Генрі Келсі (Henry Kelsey) Плетисті, Svejda Канада, 1984 are being added to cart ...
x
x
Продукт: Троянда Генрі Келсі (Henry Kelsey) Плетисті, Svejda Канада, 1984 was added to cart.
Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.
Цей гібрид kordesii - один з найвищих сортів серед троянд Explorer. Henry Kelsey не самий зимостійкий, і не найстійкіший до чорної плямистості, але зате квітки у нього - одні з найяскравіших - палаючий червоний, з великим пучком золотих тичинок в центрі. Вони напівмахрові, чашоподібні, в кистях середнього розміру (зазвичай 5-15 шт), перше цвітіння дуже рясне, потім слідують слабші хвилі до самих морозів. Листя темно-зелена, блискуча. У більш теплому кліматі виростає до 4 м і може використовуватися як плетистая троянда. (ARE) Цей напів-клаймбер виростає приблизно до 3 м, зимостійкий без укриття в 4 зоні. Квітки середнього розміру (6-7 см), напівмахрові, яскраво-червоні, вигорають до яскраво-рожевих, показують серединку. З'являються в кистях по 10-20 шт все літо і осінь. Зазвичай стійкий до захворювань, але іноді схильний чорної плямистості. Кущ дуже колючий. (CRW)

Докладніше

Новий Так
Продаж Ні
Колір Червоний
Тип Троянди
Особливості Рясне цвітіння, Витримує Півтінь, Особливе здоров'я
Використання Тінисті ділянки, 2 м стіни або паркан, Стандартна Арка
Вид Плетисті
Оригінатор Svejda
Країна Канада
Рід Троянда
Аромат Слабий
Форма напівмахрова
Висота 200-250
Ширина 200
Розмір Квітки 6-7
Цвітіння Повторне
Стійкість ++
USDA 4

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005