+380 44 3609182
 
Самшит (Buxus sempervirens)
Рейтинг:
0%
Немає у наявності
150,00 ₴
-

● Висота саджанця - 0,2 м, діаметр - 0,2 м.

Детальніше - нижче ↓

Продукт: Самшит (Buxus sempervirens) are being added to cart ...
x
x
Продукт: Самшит (Buxus sempervirens) was added to cart.
Артикул: INHPLT0107
Категорії: РОСЛИНИ, Вічнозелені, Самшит
Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.

Самшит широко вирощують в садах і парках України. Він цінується за те, що це вічнозелене, тіньовитривала, досить невимоглива, компактне, повільно росте і, прекрасно підходить для створення з нього огорож, різної висоти. Самшит прекрасно стрижеться і з його густих кущів можна вистригати різні геометричні та інші топіарниє фігури. За зимостійкості самшит відноситься до зони 6 в, але в умовах України зазвичай не підмерзає. Основна проблема вирощування самшиту - це підгоряння на сонці в лютому-березні. В цей час чагарник слід притенить від сонця.

- (ru) -

Самшит широко выращивают в садах и парках Украины. Он ценится за то, что это вечнозеленое, теневыносливое, достаточно нетребовательное, компактное, медленно растущее растение, прекрасно подходящее для создания из него изгородей, разной высоты. Самшит прекрасно стрижется и из его густых кустов можно выстригать различные геометрические и другие топиарные фигуры. По зимостойкости самшит относится к зоне 6 в, но в условиях Украины обычно не подмерзает. Основная проблема выращивания самшита - это подгорание на солнце в феврале-марте. В это время кустарник следует притенить от солнца.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Так
Колір Зелений
Рід Самшит
Тип Вічнозелені
Висота 100
Ширина 60

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005