+380-94 925 1117
 
Туя Смарагд (Smaragd)
Немає у наявності
Спеціальна ціна 1 000,00 ₴ Звичайна ціна 1 200,00 ₴
жодного
Розміри 3-х саджанців: від 140 до 160 см. Thuja occidentalis Smaragd (Смарагд) Краща форма Туї Західної, не втрачає зелене забарвлення в зимовий час. Являє собою конусоподібної деревце до 4-х м заввишки. Пагони спрямовані вгору, зовні щільно зімкнуті, хвоя соковито зеленого кольору, блискуча. Добре переносить коригувальну обрізку. Рослина морозостійка, світлолюбна, але може рости в півтіні. До грунтів не вимоглива, але краще росте на родючих суглинистих і супіщаних свіжих і вологих ґрунтах. Не переносить тривалих посух внаслідок неглибоко розташованої кореневої системи. У міських умовах стійка. Найкраще росте і розвивається при регулярному поливі. Застосовується для одиночних і групових посадок, живоплотів, як алейні дерево і для контейнерів.
Продукт: Туя Смарагд (Smaragd) are being added to cart ...
x
x
Продукт: Туя Смарагд (Smaragd) was added to cart.
Артикул: INHPLT0151
Категорії: РОСЛИНИ, Вічнозелені, Туя
(ru) Лучшая форма Туи Западной, не теряющая зеленую окраску в зимнее время. Представляет собой конусовидное деревце до 4-х м высотой. Побеги направлены вверх, снаружи плотно сомкнутые, хвоя сочно зеленого цвета, блестящая. Хорошо переносит корректирующую обрезку. Растение морозостойкое, светолюбивое, но может расти в полутени. К почвам не требовательно, но лучше растет на плодородных суглинистых и супесчаных свежих и влажных грунтах. Не переносит продолжительных засух вследствие неглубоко расположенной корневой системы. В городских условиях устойчива. Лучше всего растет и развивается при регулярном поливе. Применяется для одиночных и групповых посадок, живых изгородей, как аллейное дерево и для контейнеров.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Зелений
Рід Туя
Тип Вічнозелені
Висота 400
Ширина 120

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38(094) 925-1117 або електронній пошті [email protected]