+380-94 925 1117
 
Туя Тедди (Teddy)
В наявності
Спеціальна ціна 700,00 ₴ Звичайна ціна 800,00 ₴
жодного
Розміри саджанця: 45 см діаметр. Туя західна Teddy (Тедді) - cама маленька куляста туя західна, висота і ширина якої не перевищують 35 см. Ця туя до 5 -6 років досягає своїх граничних розмірів і в подальшому залишається такою до старості. Крона густа, хвоя голковидна (ювенільна), але зовсім не колюча. Влітку хвоя має зелений колір з сизим відтінком, в зимовий час буріє. Зимостойка, може рости в тіні. Може страждати від зимових сонячних опіків, тому на сонячному місці вимагає укриття. Підходить для мініатюрних композицій в рокарії, альпінаріях, міксбордерах і контейнерах.
Продукт: Туя Тедди (Teddy) are being added to cart ...
x
x
Продукт: Туя Тедди (Teddy) was added to cart.
Артикул: INHPLT0152
Категорії: РОСЛИНИ, Вічнозелені, Туя
(ru) Туя западная Teddy (Тедди) cамая маленькая шаровидная туя западная, высота и ширина которой не превышают 35 см. Эта туя к 5 –6 годам достигает своих предельных размеров и в последующем остается такой до старости. Крона густая, хвоя игловидная (ювенильная), но не сильно колючая. Летом хвоя имеет зеленый цвет с сизым оттенком, в зимнее время буреет. Зимостойкая, теневынослива. Может страдать от зимних солнечных ожогов, поэтому на солнечном месте требует укрытия. Подходит для миниатюрных композиций в рокариях, альпинариях, миксбордерах и контейнерах.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Так
Колір Зелений
Рід Туя
Тип Вічнозелені
Висота 35
Ширина 35

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38(094) 925-1117 або електронній пошті [email protected]