+380 44 3609182
 
Туя Тедди (Teddy)
Рейтинг:
0%
Немає у наявності
Спеціальна ціна 700,00 ₴ Звичайна ціна 800,00 ₴
-
Розміри саджанця: 45 см діаметр. Туя західна Teddy (Тедді) - cама маленька куляста туя західна, висота і ширина якої не перевищують 35 см. Ця туя до 5 -6 років досягає своїх граничних розмірів і в подальшому залишається такою до старості. Крона густа, хвоя голковидна (ювенільна), але зовсім не колюча. Влітку хвоя має зелений колір з сизим відтінком, в зимовий час буріє. Зимостойка, може рости в тіні. Може страждати від зимових сонячних опіків, тому на сонячному місці вимагає укриття. Підходить для мініатюрних композицій в рокарії, альпінаріях, міксбордерах і контейнерах.
Продукт: Туя Тедди (Teddy) are being added to cart ...
x
x
Продукт: Туя Тедди (Teddy) was added to cart.
Артикул: INHPLT0152
Категорії: РОСЛИНИ, Вічнозелені, Туя
Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.
(ru) Туя западная Teddy (Тедди) cамая маленькая шаровидная туя западная, высота и ширина которой не превышают 35 см. Эта туя к 5 –6 годам достигает своих предельных размеров и в последующем остается такой до старости. Крона густая, хвоя игловидная (ювенильная), но не сильно колючая. Летом хвоя имеет зеленый цвет с сизым оттенком, в зимнее время буреет. Зимостойкая, теневынослива. Может страдать от зимних солнечных ожогов, поэтому на солнечном месте требует укрытия. Подходит для миниатюрных композиций в рокариях, альпинариях, миксбордерах и контейнерах.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Зелений
Рід Туя
Тип Вічнозелені
Висота 35
Ширина 35

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005