+380 44 3609182
 
Ялівець звичайний компрес (Juniperus Communis Compressa)
Рейтинг:
0%
Немає у наявності
Спеціальна ціна 700,00 ₴ Звичайна ціна 800,00 ₴
-
Розміри саджанця: 60 см. Карликовий колонновідний хвойний чагарник висотою в 10 років до 1м і діаметром до 0,35 м. Крона густа, щільна, вузька, симетрична. Зростає повільно по 5-8 см на рік. Гілки жорсткі щільно прилягають один одному. Хвоя тонка игольчатая по 4-6 мм довжиною, світло-зелена зі світлою смугою. Невимогливий до умов зростання. Зростає на сонці і півтіні. Стійкий до посухи і міських умов. Ялівець краще висаджувати на сонячних місцях, допускається невелике затінення. Відстань між висаджуються рослинами від 0,5 до 2 м. В залежності від розміру. Посадкова яма повинна бути в рази 2-3 більше земляного кома і глибиною, для дорослих рослин до 70 см. На дні ями роблять дренажний шар близько 20 см. При посадці важливо щоб коренева шийка була заглиблена.
Продукт: Ялівець звичайний компрес (Juniperus Communis Compressa) are being added to cart ...
x
x
Продукт: Ялівець звичайний компрес (Juniperus Communis Compressa) was added to cart.
Артикул: INHPLT0212
Категорії: РОСЛИНИ, Вічнозелені, Ялівець
Відповіді > Оплата - Доставка - Гарантія
* Звертаємо увагу, що в листі полікарбонату не кратне число квадратних метрів, тому сума замовлення може бути скоригована.
(ru) Карликовый колонновидный хвойный кустарник высотой в 10 лет до 1м и диаметром до 0,35 м. Крона густая, плотная, узкая, симметричная. Растет медленно по 5-8 см в год. Ветви жесткие плотно прилегают друг другу. Хвоя тонкая игольчатая по 4-6 мм длиной, светло-зеленая со светлой полосой. Нетребователен к условиям произрастания. Растет на солнце и полутени. Устойчив к засухе в городских условий. Можжевельник лучше высаживать на солнечных местах, допускается небольшое затенение. Расстояние между высаживаются растениями от 0,5 до 2 м. в зависимости от размера. Посадочная яма должна быть в разы 2-3 больше земляного кома и глубиной для взрослых растений до 70 см. На дне ямы делают дренажный слой около 20 см. При посадке важно чтобы корневая шейка была заглублена.

Докладніше

Новий Ні
Продаж Так
Колір Зелений
Рід Ялівець
Тип Вічнозелені

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону або у Вайбер +380 50 332 0005