+380-94 925 1117
 
Троянда Коко-Локо (Koko Loko) Флорибунда, Bedard США 2010
Немає у наявності
500,00 ₴
жодного
Квіти на довгих пагонах несуть дуже незвичайне забарвлення кольору молочного шоколаду з лавандовими відтінками, підкреслюють високий центр бутона. Візитна картка цього сорту - величезні квітки кольору молока з шоколадом і з казковим легким ароматом. Додамо до цього рясне і тривале цвітіння, а також виняткову стійкість до захворювань. Секретом популярності Koko Loko є її особливість - придбання шоколадного відтінку, будучи одягненою в лавандові тони. Унікальна троянда має густий кущ округлої форми зі світло-зеленої напівглянсової листям. Її колір настільки незвичайний, що ніжні пелюстки шоколадних відтінків навіть хочеться спробувати на смак. (Blumengarden.com.ua)
Продукт: Троянда Коко-Локо (Koko Loko) Флорибунда, Bedard США 2010 are being added to cart ...
x
x
Продукт: Троянда Коко-Локо (Koko Loko) Флорибунда, Bedard США 2010 was added to cart.
Koko Loko - дивовижна троянда з оригінальним забарвленням квіток. На початку розпуску вони кольору молочного шоколаду, потім забарвлення переходить в лавандова, а в кінці цвітіння стає шоколадною. Квітки махрові, елегантні, форма квітки спочатку бокаловидная, в повному розпуск чашоподібна, діаметр 6 - 8 см. Аромат відчутний, дуже приємний. Цвіте троянда рясно і майже безперервно протягом усього сезону. Квітки не псуються від дощу, самоочищаються. Кущ гіллястий, округлий, висотою 70 -80 см і шириною близько 60 см, листя напівматова, зелена. Стійкість до борошнистої роси висока (+++), до чорної плямистості хороша (++). Морозостійкість USDA: Шоста зона. Роза Koko Loko порадує любителів рідкісних шоколадних і кавових відтінків. Роза для клумб, міксбордерів, підходить також для зрізання. (Greenmarket.com.ua)

Докладніше

Новий Ні
Продаж Ні
Колір Рожевий
Тип Троянди
Особливості Рекомендуємо, Рясне цвітіння, Витримує Півтінь
Використання Зрізання, Змішаний Бордюр, Тінисті ділянки
Вид Флорибунда
Оригінатор Bedard
Країна США
Рід Троянда
Аромат Легкий
Форма чашоподібна
Висота 70-80
Ширина 60
Розмір Квітки 6-8
Цвітіння Безперервне
Стійкість ++
USDA 6

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38(094) 925-1117 або електронній пошті [email protected]