+38044-3609182
 
Троянда Коко-Локо (Koko Loko) Флорибунда, Bedard США 2010
В наявності
500,00 ₴
жодного
Квіти на довгих пагонах несуть дуже незвичайне забарвлення кольору молочного шоколаду з лавандовими відтінками, підкреслюють високий центр бутона. Візитна картка цього сорту - величезні квітки кольору молока з шоколадом і з казковим легким ароматом. Додамо до цього рясне і тривале цвітіння, а також виняткову стійкість до захворювань. Секретом популярності Koko Loko є її особливість - придбання шоколадного відтінку, будучи одягненою в лавандові тони. Унікальна троянда має густий кущ округлої форми зі світло-зеленої напівглянсової листям. Її колір настільки незвичайний, що ніжні пелюстки шоколадних відтінків навіть хочеться спробувати на смак. (Blumengarden.com.ua)
Продукт: Троянда Коко-Локо (Koko Loko) Флорибунда, Bedard США 2010 are being added to cart ...
x
x
Продукт: Троянда Коко-Локо (Koko Loko) Флорибунда, Bedard США 2010 was added to cart.
Категорії: ТРОЯНДИ, НОВЕ

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Зараз сайт знаходиться в стані наповнення. Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38044-3609182 або електронній пошті contact@inhouzz.com.ua.

Koko Loko - дивовижна троянда з оригінальним забарвленням квіток. На початку розпуску вони кольору молочного шоколаду, потім забарвлення переходить в лавандова, а в кінці цвітіння стає шоколадною. Квітки махрові, елегантні, форма квітки спочатку бокаловидная, в повному розпуск чашоподібна, діаметр 6 - 8 см. Аромат відчутний, дуже приємний. Цвіте троянда рясно і майже безперервно протягом усього сезону. Квітки не псуються від дощу, самоочищаються. Кущ гіллястий, округлий, висотою 70 -80 см і шириною близько 60 см, листя напівматова, зелена. Стійкість до борошнистої роси висока (+++), до чорної плямистості хороша (++). Морозостійкість USDA: Шоста зона. Роза Koko Loko порадує любителів рідкісних шоколадних і кавових відтінків. Роза для клумб, міксбордерів, підходить також для зрізання. (Greenmarket.com.ua)

Докладніше

Новий Ні
Продаж Так
Колір Рожевий
Цвітіння Безперервне
Форма чашоподібна
USDA 6
Висота 70-80
Аромат Легкий
Вид Флорибунда
Розмір Квітки 6-8
Оригінатор Bedard
Країна США
Стійкість ++
Ширина 60

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Ми раді бачити Вас на нашому сайті! Зараз сайт знаходиться в стані наповнення. Будь ласка, зв'яжіться з нами якщо у Вас є питання. Ми раді будемо відповісти на всі Ваші запитання по телефону +38044-3609182 або електронній пошті contact@inhouzz.com.ua.